NAŠE SLUŽBY

Vaříte každý den pro tři sta dětí, nebo jste jen pozvali rodinu na nedělní oběd? Ať už s námi budete spolupracovat jako velkoodběratel či zákazník-jednotlivec, cestu si k sobě jistě najdeme!

Velkoobchod

MY K VÁM

Deset kilo mražené zeleniny? Žádný problém! Zavážíme školní jídelny, domovy pro seniory, stacionáře pro tělesně postižené i nejrůznější obchody s potravinami, určitě tedy zvládneme uspokojit i vaši poptávku. Stačí si objednat (telefonicky, e-mailem či prostřednictvím osobního setkání v kanceláři firmy) a my vám svými mrazírenskými vozy dodáme vše přesně včas. Rychlé, pohodlné, snadné, ale hlavně výhodné!

Maloobchod

VY K NÁM

V roce 2017 jsme pro vás v Moravských Budějovicích otevřeli moderní kamennou prodejnu, kde si u nás konečně můžete vyřídit i svůj běžný každodenní nákup. (Ani tady však není deset kilo žádné nedosažitelné množství; naopak!) Všechno vám ukážeme, poradíme a doporučíme přesně podle vašich požadavků. Kromě mraženého a koloniálního zboží vám zde navíc nabídneme čerstvé chlazené maso. Kuřecí ani vepřové už odjinud chtít nebudete!