O NÁS

Pohádkový Mrazík má berlu Mrazilku,
ten skutečný má mrazírenskou firmu v Moravských Budějovicích!


Zázemí moderních skladů, stálý okruh odběratelů, nová kamenná prodejna - nic z toho by nemohlo být vybudováno bez pevných a kvalitních základů, které má naše firma v nadšení pro věc, přátelském, férovém přístupu k zákazníkům a především v poctivé práci.

Když na jaře roku 2010 začal Mrazík oslovovat první klienty, nemohl jim nabídnout o mnoho více než maloobchodní sortiment mraženého kuřecího masa, hranolky a několik druhů zeleniny. Vlastníma rukama jsme si však za plného provozu postavili moderní mrazírenské boxy, s nimiž přišlo jak rozšíření nabídky, tak vozového parku a klientely - v dubnu 2017 jsme pak své úsilí korunovali otevřením vlastní prodejny, kde konečně můžeme plnohodnotně obsloužit i drobného zákazníka. Vybudovali jsme také moderní prostory pro porcování čerstvého masa, jehož kvalita je doložena mimo jiné pravidelnými kontrolami Státního veterinárního ústavu Jihlava.

Nepřetržitý růst stojí spoustu práce; nás ta práce ale baví a věříme, že na naší firmě, zboží i na nás samotných je to vidět. Jedině tak můžeme stále směřovat ke svému cíli - ke spokojenému zákazníkovi, který se bude rád vracet.