O NÁS

Ne každý Mrazík musí být z Ruska!
Ten váš je z Moravských Budějovic...


Zázemí moderních skladů, stálý okruh odběratelů, nová kamenná prodejna - nic z toho by nemohlo být vybudováno bez pevných a kvalitních základů, které má naše firma v nadšení pro věc, přátelském, férovém přístupu k zákazníkům a především v poctivé práci.

Když na jaře roku 2010 začal Mrazík oslovovat první klienty, nemohl jim nabídnout o mnoho více než maloobchodní sortiment mraženého kuřecího masa, hranolky a několik druhů zeleniny. Vlastníma rukama jsme si však za plného provozu postavili moderní mrazírenské boxy, s nimiž přišlo jak rozšíření nabídky, tak vozového parku a klientely - v dubnu 2017 jsme pak své úsilí korunovali otevřením vlastní prodejny, kde konečně můžeme plnohodnotně obsloužit i drobného zákazníka. Vybudovali jsme také moderní prostory pro porcování čerstvého masa, jehož kvalita je doložena mimo jiné pravidelnými kontrolami Státního veterinárního ústavu Jihlava.

Nepřetržitý růst stojí spoustu práce; nás ta práce ale baví a věříme, že na naší firmě, zboží i na nás samotných je to vidět. Jedině tak můžeme stále směřovat ke svému cíli - ke spokojenému zákazníkovi, který se bude rád vracet.

A kdo tomu všemu "šéfuje"?

Karel Zims

Majitel firmy a manažer velkoobchodu

„Žádné plané sliby - buď to dám, nebo to nedám. Vždy s vámi jednám na rovinu a mým obchodním heslem je zodpovědnost.“

Martina Orságová

Manažerka maloobchodu

„Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů! Plnit vaše přání mám jako vedoucí prodejny v popisu práce. Úsměv v ceně!“

+420 602 422 345

+420 737 927 769